середа, 3 грудня 2014 р.

Ясеницька школа привітала героїв

У перший день грудня в Ясенице – Сільнянському НВК відбулася тепла зустріч дітей з ясеничанинами - воїнами АТО: Миколою Губановим, Василем Матисом, Михайлом Винаром, Романом Савчаком, Андріаном Небельчуком.
Діти читали вірші, провели танцювальний флеш-моб «З Україною в серці» на підтримку воїнів АТО, які перебувають у відпустці. Призер районного конкурсу Христина Багрій виконала пісню «Україна». Учасниця обласного конкурсу Соломія Баумкетнер прочитала вірш Мирослави Даньків «Герої не вмирають», присвячений ясеничанину Степану Бродяку, який віддав своє життя за рідну землю. Діти схвильовано слухали розповіді хлопців про їхні військові будні. Серед присутніх був волонтер односельчанин Богдан Кобилецький. Він зазначив, що громада села зуміла активно організуватися: зібрала кошти та допомогла воїнам у цей нелегкий час.
Директор НВК Леся Попель від імені учнівського і вчительського колективів подякувала воїнам за мужність, витримку, високий патріотизм. Діти вручили захисникам подарунки, які придбали за кошти, отримані від шкільного ярмарку.
Навчально-виховний комплекс пишається своїми односельцями – захисниками Батьківщини.Немає коментарів:

Дописати коментар